poniedziałek, 14 grudnia 2015

Sharing is caring, czyli przedświąteczne akcje - bo radość z rozdawania :)

Wiele firm w ramach przedświątecznych promocji i dbania o klienta oferuje odwiedzającym sklep czy korzystającym z danych usług gratisy, obniżki cen czy drobne upominki...  Jednak w dzisiejszych czasach zwykła kartka z życzeniami już nie wystarcza. Firmy wpadają na coraz to nowe pomysły, by zaskoczyć klientów i sprawić im radość...

Poniżej kilka bardzo sympatycznych akcji ze Świata:

Bayfair Shopping Centre - kwiatki, zabawki, książki...


West Jet - akcja 2013 roku: na pasażerów West Jet niebieskie elfy czekały na lotniskuLAN Airlines - a może Mikołaj na pokładzie samolotu i darmowe bilety?


Coca-cola rok temu postanowiła pomóc ludziom dzielić się śniegiem ;)Ale moment! Nie zawsze chodzi tylko o promocję firmy :) Robi się ciepło na sercu widząc akcje pomocy dla idei pomagania - sami zobaczcie :)

Policja w Lowell w USA postanowiła zrobić mieszkańcom prezenty:Stuart Edge rok temu postanowił być sekretnym Mikołajem:


W tym roku Stuart postanowił pomóc rodzinie, która po trudnych przeżyciach ubiegłego roku wraca do domu na święta - wzruszająca historia, wspaniała pomoc: 


* Przy okazji: polecam pozostałe akcje, które Stuart Edge zamieszcza na swoim kanale: zabawne pranki, pomoc innym czy po prostu poprawianie humoru przechodniom na ulicy ;)

Polski youtuber Wardęga i jego akcja z 2014 roku:Pamiętajmy:
Pomagajmy sobie nawzajem ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz