niedziela, 22 listopada 2015

Kalendarze Adwentowe 2015

Kalendarz adwentowy kojarzy mi się z dzieciństwem i kartonowym opakowaniem z dwudziestoma czterema ponumerowanymi okienkami. Każdego dnia pod odpowiednim numerem znajdowałam inną czekoladkę, odliczając do Bożego Narodzenia. 
Hmmm.... zastanawiając się, czy każdego roku w dzieciństwie było tak samo? Ależ nie! Tylko jeden rok w dzieciństwie był wyjątkowy pod tym względem - czekoladki skończyły się w ciągu jednego dnia - a właściwie to bardzo prawdopodobne w ciągu kilkunastu minut. Podczas, gdy z siostrą byłyśmy w przedszkolu nasz młodszy brat wyraził zainteresowanie kalendarzem, i tak ze swojej ciekawości skosztował czekoladek z każdego okienka :)
Dzisiaj nadal istnieją kalendarze - w prawie każdym sklepie pojawiają się te czekoladkowe, jednak na rynku możemy znaleźć całe mnóstwo kalendarzy nie tylko dla małych dzieci, ale także dla dużych dziewczynek - a ja chcialabym je wszystkie - nawet ten ostatni ;) :)
1. CIATE Mini Mani Month 2015 - 24 lakiery do paznokci, w Polsce dostępne w TK Maxx...
2. Look Fantastic Advent Calendar - kalendarz na 2015 niestety wyprzedany, jednak możliwe jest zarezerwowanie kalendarza na rok następny z darmową dostawą z Anglii
4. The Body Shop - mimo pytań klientek, nie jest dostępny w Polsce
6. Advent House od Yankee Candle z zapachowymi świeczuszkami na długie zimowe wieczory
6. Herbaciany Kalendarz Adwentowt BIO - ciekawa jestem smaku herbatek ;)
7. Jeszcze ciekawsza wersja herbaciana: Mount Everest Tea - oprócz herbatki możemy znaleźć ciasteczka, miód czy cukier
8. Kawa mielona - codziennie inna kawa ♥ ♥ ♥
9. Świetna zabawa dla dzieci (chociaż i ja bym nie pogardziła takim prezentem ;)) - LEGO kaledarz - dostępne np. w Smyku
PS. Jeśli zamierzacie zakupić kalendarz - spieszcie się, żeby zdążyly dotrzeć do pierwszego grudnia (co więcej, większość z nich szybko się wyprzedaje)
Have fun ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz